Eesti Relvaomanike Liit teeb koostööd teiste relvavaldkonnas tegutsevate ettevõtjate ja organisatsioonidega, kes pakuvad meie liikmetele ka mitmeid erinevaid soodustusi. Soodustuse saamiseks ütle partnerile enne tehingu sooritamist, et oled Relvaomanike Liidu liige. Kaupmees võib Sinu liikmelisust kontrollida isikukoodi järgi. [1]

Meie partnerid tähestikulises järjekorras:

Citysec

Citysec AS tegevusalaks on tulirelvade ja laskemoona müük. Valikus on ka erinev varustus, turvatehnika ning politsei- ja päästetööde erivahendid.
Relvaomanike Liidu liikmed saavad soodustust 5…15% erinevate kaubagruppide pealt.
https://shop.citysec.ee

Relvad.ee

Relvad.ee (Moonray OÜ) pakub taktikalisi kaupu alates sihikutest jt. relvalisadest, militaarvarustusest ja treeningvahenditest ning lõpetades taktikalise riietuse, seljakottide ja ballistiliste kiivritega.
Relvaomanike Liidu liikmed saavad soodustust 7% tavahindadest.
https://www.relvad.ee

Reorg

Reorg OÜ pakub kõrgema taseme militaar-, taktikalisi ja matkatooteid, mis kindlasti kasutajat alt ei vea. Valikust leiab nii USA kui Euroopa parimaid kaubamärke.
Relvaomanike Liidu liikmed saavad soodustust 10%
https://www.reorg.ee

Taskulambid.eu

Taskulambid.eu (Fumatek OÜ) – suurim valik kvaliteet-taskulampe otse maaletoojalt.
Relvaomanike Liidu liikmed saavad soodustust 16% tavahinnaga toodetest.
https://www.taskulambid.eu/


Partnerite nimekiri ei ole lõplik ja täieneb aja jooksul. Hoia ennast kursis!

[1] Isikuandmete kaitse.
Eesti Relvaomanike Liit ei edasta oma liikmete isikuandmeid partneritele ega kolmandatele osapooltele. Liikmelisuse kontroll kaupmehe juures toimub isikukoodi sisestamisega meie veebilehele, millele laekub anonüümne vastus:
“on liige / ei ole liige või ei avalda oma liikmelisust”.